VOYAGER PLANNER - ŚWIAT W TWOIM ZASIĘGU

Pierwszy serwis oferujący gotowe plany wyprawMasz pytania?

Jeżeli masz pytania przejrzyj odpowiedzi (FAQ) lub prześlij je na e-mail.

Kontakt e-mailowy: kontakt@voyagerplanner.com

 

 Możesz wyrazić opinię i podać jakim nowym kierunkiem wyprawy jesteś zainteresowany przez Wyraź opnię

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Co otrzymam w ramach usługi?

Wysyłamy szczegółowy plan wyprawy dzień po dniu z atrakcjami i sposobem dotarcia do nich oraz wskazówkami gdzie i co jeść. Jeden dzień wyprawy na jednej stronie ze zdjęciami.  Logistyka z podanym dzień po dniu miejscem z którego wyruszamy, środkami transportu, miejscem do którego docieramy, noclegiem (z adresem e-mailowym). Plan i logistyka w formie PDF do wydruku i ściągnięcia na tablet lub komputer. Budżet z przybliżonymi kosztami dzień po dniu w Excelu. Linki do rezerwacji transportu i noclegów dla zgłoszonej liczby osób i w podanym terminie.

Co muszę robić samodzielnie?

Dokonać rezerwacji i opłat za bilety i noclegi (nie pośredniczymy w zakupach biletów czy noclegów). Możemy pomóc w technicznych kwestiach związanych z rezerwacjami czy zakupami (poruszanie się na stronach operatorów czy podmiotów oferujących noclegi). Samodzielnie realizować wyprawę z wykorzystaniem planu. Cieszyć się z Towarzyszami wyprawy wielką przygodą samodzielnego podróżowania oraz otwartością gospodarzy.

Za co płacę?

Za informacje o odwiedzanych atrakcjach, o środkach transportu, polecanych noclegach, praktycznych aspektach podróżowania w formie planu wyprawy a także o przybliżonych kosztach. Przesyłamy także odsyłacze do stron na których dokonacie Państwo rezerwacji i zakupów biletów czy noclegów. Pomagamy w nawigacji po stronach rezerwacji via Skype.

Czy wyprawę prowadzi pilot?

Nie. Przygotowujemy wyczerpujący pakiet informacji. Wy samodzielnie wyruszacie w podróż. Nasze informacje, polecane przewodniki oraz Wasza ciekawość Świata są Waszym kompasem.

 Nie wiem dokąd pojechać. Jak możecie mi pomóc?

Przygotowaliśmy kategorie wypraw (na górnym pasku), które pomogą dokonać wyboru. Można wybrać kontynent lub kraj, rodzaj wyprawy, poziom kosztów wyprawy czy miesiąc, w którym ma się odbyć wyprawa (wiele krajów najlepiej jest odwiedzać w wybranych miesiącach z uwagi na warunki pogodowe). Opisaliśmy charakterystyczne cechy wyprawy, atrakcje, dodaliśmy mapę wyprawy oraz szczegółowy plan wybranego dnia aby ułatwić wybór. Jeżeli to nie wystarczy można skontaktować się z Nami korzystając z formularza pytań, chatu lub skype. Z przyjemnością wspólnie zastanowimy się nad jak spełnić marzenia w ramach dostępnych możliwości.

Co oznaczają poszczególne kategorie wyboru?

Celem kategorii jest ułatwienie dokonania wyboru wyprawy. Większość kategorii jest intuicyjna jak kontynent, kraj czy koszt wyprawy (budżet jakim musimy dysponować – bez uwzględnienia kosztu usługi Voyager Planner). Czas wyprawy (miesiące, w których zalecamy przeprowadzić wyprawę głównie z powodu uwarunkowań pogodowych) ma na celu pomóc w wyborze kierunku jeżeli znany jest okres w którym planujecie Państwo wyprawę. Rodzaj wyprawy jest kategorią, w której staraliśmy się oddać jej charakter a także sposób podróżowania. Kategoria „hostelowo” oznacza większość noclegów w hostelach czy dormitoriach a kategoria „hotelowo” oznacza większość noclegów w hotelach i home stay. Środki transportu są z reguły podobne w obu przypadkach. Ta sama wyprawa może mieć wersję „hostelowo” i „hotelowo” (przy czym wersja „hotelowo” może  kosztować więcej). Kategoria „kulinarnie” to wyprawy skoncentrowane stronie kulinarnej wyprawy. Wyprawy samochodem z z miejscami do spania nazwaliśmy „na kołach”. Lista kategorii jest otwarta więc pojawią się kolejne kategorie.  

 Jakie są terminy wypraw?

Sugerujemy najlepszy okres w trakcie roku na przeprowadzenie wyprawy. Gotowe wyprawy trwają od jednego dnia do trzech tygodni (możliwe jest też skrócenie wyprawy). Poza tym nie ma ograniczeń terminowych (poza wskazanymi miesiącami dla danego kierunku). Rozpoczęcie wyprawy zależy od Państwa preferencji. W wyprawach szytych na miarę także czas trwania wyprawy zależy od Państwa preferencji.