VOYAGER PLANNER - ŚWIAT W TWOIM ZASIĘGU

Pierwszy serwis oferujący gotowe plany wyprawCo oferujemy

Nasza propozycja skierowana jest do osób, które chcą przeżyć przygodę odkrywania fascynujących miejsc, bliskiego spotkania z odmienną kulturą i ludźmi. Marzą o wyjeździe w atrakcyjne miejsca, w wybranym przez siebie czasie i we własnym tempie.  Chcą dzielić ten niesamowity czas pełen wrażeń z przyjaciółmi lub bliskimi. Chcą mieć zapewnioną logistykę wyjazdu w ramach znanego budżetu tak aby zająć się tylko i wyłącznie odkrywaniem nowego Świata.

Podróż na własną rękę jest coraz bardziej popularną formą zwiedzania świata z uwagi na dostęp do informacji o atrakcyjnych miejscach i nieograniczone możliwości zakupu czy rezerwacji przez internet.

Jak zaplanować wakacje? Jest wiele możliwych odpowiedzi na to pytanie w zależności od tego co jest dla Ciebie najważniejsze. Jedną z możliwości jest zaplanowanie wakacji z pomocą Voyager Planner.

Jak zorganizować wakacje z Voyager Planner – główne zalety:

Czas – nie musisz poświęcać wielu godzin na przeszukiwanie portali i blogów turystycznych oraz stron rezerwacyjnych.

Wiarygodność – wyprawy przygotowali podróżnicy którzy zwiedzili te miejsca, część z nas prowadzi blogi turystyczne czy mieszka w krajach, o których pisze.

Koszty –  Oszczędzasz dzięki niższym kosztom niż podobnych wyjazdów z biurem podróży

Personalizacja – wszystkie linki do rezerwacji przygotowane są dla ustalonej liczby osób i terminu wyprawy.

Elastyczność – możesz dopasować plan do Twoich potrzeb, decydujesz o wyborze noclegu (sugerujemy minimum dwa noclegi), miejsc jakie zwiedzisz (plan zwiedzania jest sugestią, którą możesz zmieniać), co, gdzie i za ile będziesz jeść.

Przygoda – samodzielnie odkrywasz miejsca, które proponujemy Ci w planie a w trakcie wyprawy bezpośrednio poznajesz ludzi i kulturę.

Wyjątkowość – staramy się umieszczać w planach wyjątkowe miejsca i wydarzenia, których nie obejmują typowe wycieczki

Wsparcie lokalnej społeczności – rekomendujemy głównie lokalną kuchnię i noclegi co nie tylko pozwala poznać miejscową kulturę ale także poprawia sytuację materialną lokalnej społeczności.