Anna Wosk

DO ODWOŁANIA ZAWIESILIŚMY PRZYGOTOWYWANIE PLANÓW WYPRAW

Podróże to moja wielka pasja. Zdziwieni? Ja też nie :) Jestem wielką fanką Azji Południowo-Wschodniej. Latam tam przynajmniej raz w roku. Uwielbiam tamtejszą przyrodę, ludzi i kuchnię.  Dużo gotuję i kombinuję w kuchni. Często próbuję odtwarzać azjatyckie smaki. Robię nawet własną pastę curry! :) W wolnej chwili czytam książki o tematyce azjatyckiej i planuje kolejne podróże.

Moja wiedza i doświadczenie podróżnicze obejmuje kraje lub regiony

  • Azja Południowo-Wschodnia: w Indochinach i Malajach byłam trzy razy. Jeździłam lokalnymi autobusami, spałam w tanich hostelach, stołowałam się w garkuchniach, widziałam piękne świątynie i pola ryżowe, poznałam życzliwych ludzi. Chcę więcej! Azja uzależnia!
  • Chiny: Pekin! W stolicy byłam przez 3 miesiące. Mieszkałam z najprawdziwszą chińską rodziną, uczyłam angielskiego, zwiedzałam, poznałam chińskie zwyczaje od podszewki!
  • USA: Wakacje 2009, 2010, 2011! Pracowałam w kuchni na obozie dla dzieci. Moim zadaniem było wykarmienie bandy wszystkożerców J Za zarobione $ zwiedziłam 17 stanów, poleciałam do Meksyku i popłynęłam na Bahamy. To była przygoda życia!

Więcej na moim blogu: www.wsandalach.pl

  • Zwiedzone kraje i regiony: Tajlandia, Laos, Wietnam, Kambodża, Chiny, Hong Kong, Makau, Malezja, Singapur, Indonezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Gruzja, Hiszpania, Portugalia, Słowacja, Czechy, Austria, Węgry, Niemcy, Anglia, Szkocja, Francja, Włochy, Grecja, Szwecja, Norwegia, Tunezja, Maroko, Egipt, USA, Meksyk, Bahamy.
Obecnie nie przygotowuję wypraw szytych na miarę
Obecnie nie udzielam konsultacji